Resultaten van leden op andere shows 2019

Geert Bremer 

Nederlands Kampioenschap  2020 Zwolle Week 01

Algemeen Kampioen        Stel Sijs Wildkeur Man

Algemeen Kampioen      Enkel Sijs Wildkeur Man

Kampioen Stam                  Sijs Ivoor Pop 

Kampioen Stam                  Sijs Pastel Ivoor Man 

4 x  Goud

1 x Brons

Henk Versteeg 

Nederlands Kampioenschap  2020 Zwolle Week 01

Kampioen   Enkel              Europese Kanarie Wildkeur Pop 

Kampioen   Enkel                Grote Putter Wildkeur    M/P   

 

2 x  Goud

2 x Zilver

Gérard Albers

Nederlands Kampioenschap  2020 Zwolle Week 01

Kampioen Stel                Kleine Barmsijs          Wildkleur Man

 
 

1 x  Goud

1 x Zilver 

1 x Brons

Grad de Wildt 

District Gelderland en Flevoland Week 50

Generaal Kampioen Kleurkanarie

  

1 x Goud

1 x Zilver 

1 x Brons

Jan Langenhuizen

District Gelderland  en Flevoland Week 50

1 x Goud

1 x Zilver

Geert Bremer 

District Gelderland  en Flevoland Week 50

4 x Goud

 

Wim Hanssen

District Gelderland  en Flevoland Week 50

2 x Goud

 

Geert Willems

District Gelderland  en Flevoland Week 50

1 x Goud

1 x Zilver

Wim Derkse

District Gelderland  en Flevoland Week 50

1 x Zilver

1 x Brons

Geert Bremer 

SEC T.T. 2019  Afferden  Week49

Klassement 5 Vogels  1e

Beste Enkeling Wildkleur

Beste stam

6 x  Goud

1 x Zilver 

1 x Brons

Gérard Albers

SEC T.T. 2019  Afferden  Week49

Klassement 5 Vogels  10e

 
 

2 x  Goud

2 x Zilver 

2 x Brons

Theo Kloosterman

SEC T.T. 2019  Afferden  Week49

 

 
 

2 x  Goud

1 x Zilver 

Herman Luyken

SEC T.T. 2019  Afferden  Week49

2 x  Goud

Wim  Derkse

Groesbeekse Vogelvrienden  Week 49

1 x  Goud

Jan Langenhuizen

Speciaal Club Kleur IJsselstein  Week 48

1 x Goud

1 x Brons

Geert Willems

Samenwerkende Verenigingen Wijchen  Week 48

Klassement 5 vogels  6e 

3 x  Goud

1 x Zilver

Geert Bremer 

BEC T.T. 2019 Week 47

Generaal Kampioen

Kampioen sectie G1

Kampioen sectie G2

Klassement 5 Vogels  3e

3 x  Goud

2 x Zilver 

1 x Brons

Gérard Albers

BEC T.T. 2019 Week 47

Beste 3 Stammen  Zilver

Klassement 5 Vogels  7e

1 x  Goud

2 x Zilver

Herman Luyken

BEC T.T. 2019  Week 47

2 x Goud

Gérard Albers

Regio “Maas en Waal” 2019  Elst  Week 46

Kampioen Stammen

Bondsmedaille

2 x Goud 

1 x Zilver

Theo Kloosterman

Regio “Maas en Waal” 2019  Elst  Week 46

Bondsmedaille

2 x Goud

Geert Bremer

Regio “Maas en Waal” 2019  Elst  Week 46

1 x Brons

Wim Hanssen

Regio “Maas en Waal” 2019  Elst  Week 46

1 x Zilver

Geert Willems

Regio “Maas en Waal” 2019  Elst  Week 46

1 x Zilver

Alle winnaars gefeliciteerd.